AFLUBIN ACUTE SIRUPAS NUO KOSULIO 150 ML

46.55

Medicinos priemonė.

Su siauralapiu gysločiu, vaistiniu čiobreliu, vaistinės svilarožės šaknimi ir anyžinės ožiažolės aliejumi. Sudėtyje nėra alkoholio ar cukraus.

Turime

Produkto kodas: 174571 Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

AFLUBIN® Acute sirupas nuo kosulio, 150ml

Su siauralapiu gysločiu, vaistiniu čiobreliu, vaistinės svilarožės šaknimi ir anyžinės ožiažolės aliejumi. Sudėtyje nėra alkoholio ar cukraus.
Medicinos priemonė.

Vartojama peršalimo simptomų, tokių kaip kosulys ir užkimimas, malšinimui. Sirupas padengia sudirgintą, uždegimo paveiktą burnos ir gerklės gleivinę taip palengvindamas gerklės skausmą ir kosulį. Siauralapis gyslotis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir stabdo besivystantį uždegimą gerklėje ir ryklėje.

Atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį prieš vartojant šią medicinos priemonę.

Indikacijos: kosulio, gerklės dirginimo ir užkimimo malšinimas. Siauralapis gyslotis, vaistinis čiobrelis, vaistinės svilarožės šaknis ir anyžinės ožiažolės aliejus vartojami peršalimo simptomų, tokių kaip kosulys ir užkimimas, malšinimui. Sirupas padengia sudirgintą, uždegimo paveiktą burnos ir gerklės gleivinę taip palengvindamas gerklės skausmą ir kosulį. Siauralapis gyslotis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir stabdo besivystantį uždegimą gerklėje ir ryklėje.

100 ml sudėtis: 2,50 g siauralapio gysločio lapų, 0,97 g vaistinio čiobrelio lapų, 0,36 g vaistinės svilarožės šaknų, 22,4 g anyžinės ožiažolės aliejaus. Pagalbinės medžiagos: 55,0 g maltitolio, 109 g kalio sorbato, 109 mg natrio benzoato, pagaminta iki 100 ml su distiliuotu vandeniu.

Dozavimo forma ir turinys: sirupas 150 ml. Vartoti per burną.

Kontraindikacijos: negalima vartoti AFLUBIN sirupo nuo kosulio jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai. Medicinos priemonė nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams.

Sąveikos: nėra žinoma ar yra sąveika šio produkto su kitomis medžiagomis.

Kaip vartoti: suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų amžiaus vartoti po 10 ml (2 arbatiniai šaukšteliai) sirupo iki 6 kartų per parą. 2-12 metų amžiaus vaikams: vartoti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) sirupo iki 6 kartų per parą.

Pastaba diabetikams: sirupo 60 ml maksimalioje paros dozėje yra 2,8 angliavandenių vienetų.

Tinkamumo laikas ir laikymo sąlygos: laikyti ne aukštesnėje kaip kambario temperatūroje (iki 25 °C). Laikyti gamintojo pakuotėje, kad medicinos priemonė būtų apsaugota nuo šviesos ir stiprios saulės šviesos. Galiojimo laikas neatidarytos pakuotės yra nurodytas ant etiketės ir dėžutės. Nevartoti medicinos priemonės pasibaigus galiojimo laikui.

Oficialus atstovas Lietuvoje: SIA „Omega Pharma Baltics” K.Ulmaņa gatve 119, Mārupes pag., Rīgas raj., LV-2167.

Vartojimas

Suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų amžiaus vartoti po 10 ml (2 arbatiniai šaukšteliai) sirupo iki 6 kartų per parą. 2-12 metų amžiaus vaikams: vartoti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) sirupo iki 6 kartų per parą.