AEROZOLIS ERKĖMS ŠALINTI TIC-OFF, 11 G

9.98

TIC-OFF ™ – tai netoksinis aerozolinis preparatas, skirtas apsaugoti nuo užsikrėtimo erkių platinamomis ligomis.

Neturime

Produkto kodas: 176094 Kategorijos: ,

Aprašymas

Netoksinio aerozolinio erkių šalinimui skirto preparato TIC-OFF ™ naudojimo instrukcija

Prieš naudojant preparatą būtina įdėmiai perskaityti instrukciją, kadangi joje pateikta naudotojams svarbi informacija. Šį medicininį preparatą galima įsigyti be gydytojo recepto. Norint pasiekti reikalingų rezultatų, būtina laikytis šioje instrukcijoje pateiktų rekomendacijų, ypač tų, kurios yra susijusios su dozavimu.

PREPARATO PASKIRTIS:

TIC-OFF ™ – tai netoksinis aerozolinis preparatas, skirtas apsaugoti nuo užsikrėtimo erkių platinamomis ligomis.

PREPARATO APRAŠYMAS:

TIC-OFF ™ padeda sumažinti užsikrėtimo infekcinėmis ligomis, kurios gali atsirasti po erkės pašalinimo, riziką. Erkė, šalinama tradiciniu mechaniniu būdu, dažnai suplyšta į gabalus. Jei erkė dar nėra mirusi, jį gal „išspjauti“ savo vidaus skysčius į tą organizmą, į kurį ji įsisiurbė, ir tokiu būdu gali užkrėsti šį organizmą įvairiomis ligomis.

Erkės perneša infekcijas, sukeliamas įvairių patogeninių organizmų, pavyzdžiui, bakterijų, virusų ir kitų mikroorganizmų. TIC-OFF ™ akimirksniu nužudo erkę ir leidžia pašalinti jos burnos aparatą iš organizmo, į kurį ji įsisiurbė, be to minimizuoja infekcinių ligų pernešimo riziką.

TIC-OFF ™ kaip medicininį preparatą patvirtino ir registravo (registracijos Nr. 2249715) JAV maisto ir vaistų agentūra (FDA), kuri suteikia teisę gaminti TIC-OFF ™ kaip preparatą, naudojamą ant žmogaus odos. Šiam produktui išduotas Amerikos patentas Nr. 4,834,947. Amerikos vasaros stovyklų asociacijos (American Camp Association) šis preparatas įtrauktas į pirmosios pagalbos vaistinėles, naudojamas stovyklose,  kempinguose, žygiuose ir pan.

PREPARATO NAUDOJIMAS:

  1. Suraskite erkės įsisiurbimo vietą.
  2. Nusitaikykite viršutinėje dalyje esančiu dozavimo vamzdelio galiuku tiesiai į erkės galvos dalį.
  3. Paspaudę iki galo papurkškite vieną kartą, kol nenutrūks skysčio tiekimas. Esant reikalui pakartokite šią procedūrą.
  4. Nepurkškite į vieną vietą daugiau kaip 3-5 kartus.
  5. Užpurškus nustatytą preparato dozę erkė akimirksniu žus ir tai padės pašalinti jos burnos aparatą iš organizmo, į kurį ji įsisiurbė.
  6. Suimkite erkę į komplektą įdėtu pincetu ir atsargiai judindami į šonus ištraukite erkę iš organizmo, į kurį ji įsisiurbė.
  7. Po erkės ištraukimo dezinfekuokite vietą, į kurią jį buvo įsisiurbusi.

Galimas šalutinis poveikis: iki šiol gauti pranešimai apie šalutinį poveikį, susijusį su TIC-OFF ™ preparato naudojimu, neturėjo klinikinės reikšmės. Pasireiškus šalutiniam poveikiui reikia informuoti preparato gamintoją.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:

Preparatą reikia naudoti vėdinamose patalpose. Venkite ilgai kvėpuoti preparato garais. Įkvėpiant preparatą gali pradėti svaigti galva.

DĖMESIO: Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui. Nepurkškite tiesiogiai ant odos. Venkite preparato patekimo į akis. Didelės preparato dozės gali tapti nušalimo priežastimi. Preparato naudojimas ne pagal paskirtį (jo įkvėpimas ir bandymas jį gerti) kelia grėsmę sveikatai. Preparatas privalo būti naudojamas tik pagal paskirtį.

PIRMOJI PAGALBA:

Preparatui patekus į akis kruopščiai praplaukite akis dideliu kiekiu vandens ir išvėdinkite patalpą. Jei akių susidirginimas ilgą laiką nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Preparatui patekus ant odos, nušluostykite ir praplaukite šią vietą šiltu vandeniu. Jei susidirginimas arba nušalimo jausmas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Įkvėpus preparato išeikite į gryną orą. Jei simptomai tęsiasi, kreipkitės į gydytoją.

LAIKYMAS:

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Slėginis indas. Nebadyti ir nedeginti. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir laikyti ne aukštesnėje negu 48 oC temperatūroje. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Preparatas TIC-OFF ™ galioja neribotai. Jei aerozolio buteliukas buvo mechaniškai pažeistas, naudoti preparatą nerekomenduojama.

PAKUOTĖS TURINYS:

Kiekvienoje TIC-OFF ™ preparato pakuotėje yra vienas aerozolio buteliukas su farmaciniu dozavimo vamzdeliu (vienas paspaudimas – viena dozė) ir pincetas, palengvinantis erkės ištraukimą.

Preparatas TIC-OFF ™  parduodamas 11 g tūrio aerozolio buteliuke.

Laikymo sąlygos: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

 Gamintojas: CZMZ, Jana Pavla g. II 2b, 66-470 Kostšynas prie Oderio, Lenkija
www.tic-off.eu

Atstovas: UAB Vaistinė „Baltbiola, Studentų g. 25 Kaunas, tel. (37)733922