Prekių atsiėmimo sąlygos

ATSIĖMIMAS VAISTINĖJE

 • Prekių atsiėmimas vaistinės darbo metu (I-V 8:00 – 20:00 IV 9:00 – 16:00) UAB „Ąžuolyno vaistinėje”, adresu K.Petrausko g. 40, Kaune – NEMOKAMAS
 • Prekės bus paruoštos tą pačią dieną, jei užsakymas buvo pateiktas iki 16 valandos. Kitu atveju prekes galite atsiimti kitą darbo dieną.
 • Apie paruoštas prekes atsiėmimui informuosime elektroniniu paštu.

Apmokėjimas

 • Grynaisiais atsiimant vaistinėje;

 • Banko kortele atsiimant vaistinėje.

 • Išankstiniu bankiniu pavedimu ar mokėjimo kortele per SEB sistemą.

PRISTATYMAS NURODYTU ADRESU ARBA Į PAŠTOMATĄ

Pristatymo kaina:

 • Pristatymas nurodytu adresu per LP Express kurjerius – 4.11 €.
 • Pristatymas į nurodytą LP Express prekių atsiėmimo terminalą – 2.60 €.
 • Pristatymas į nurodytą Omniva prekių atsiėmimo terminalą – 3.29 €.

Pristatymo laikas:

 • Prekės pristatomos per 2 – 5 darbo dienas nuo užsakymo gavimo dienos.

Nurodytu adresu nepristatomi receptiniai vaistai ir prekės perkomos su kompensuojamųjų vaistų pasu.

Apmokėjimas:

 • Išankstiniu bankiniu pavedimu ar mokėjimo kortele per SEB sistemą.

Prekių grąžinimo sąlygos

1. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui šių prekių:
1.1. vaistinių preparatų;
1.2. kokybiškų maisto produktų, įskaitant maisto papildus;
1.3. kokybiškų parfumerijos, kosmetikos, tualetinių preparatų;
1.4. kokybiškų optikos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisų ir aparatų;
1.5. kokybiškų Prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų Prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios Prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);
1.6. kitų Prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

2. Prekės yra laikomos nekokybiškomis, jeigu pasibaigęs Prekių galiojimo terminas, Prekių sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki Prekių perdavimo Pirkėjui yra pakitusi Prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, Prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų Prekių kokybės trūkumų.

3. Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui Elektroninėje parduotuvėje užsakytas arba nusipirktas tas Prekes, kurios nėra nurodytos Taisyklių 1. punkte, atsisakydamas sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties visų arba dalies užsakyme esančių Prekių atžvilgiu. Norėdamas pasinaudoti šia teise, Pirkėjas apie Prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi:
3.1. ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą Administratoriaus elektroninio pašto adresu gamyba.azuolynas@gmail.com pateikdamas laisvos formos pasirašytą prašymą arba Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma 2014 m. balandžio 30 d. patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-154 ir ją galima rasti https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9, kuriame išdėstytas Pirkėjo sprendimas atsisakyti sutarties; ir

3.2. ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, kaip tai numatyta Taisyklių 3.1. punkte, perduoti Pardavėjui Prekes kartu su Prekių pirkimo dokumentu (mokėjimo pavedimo kopija ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, garantinės priežiūros knygele), jei taikoma, šių Taisyklių 7. punkte numatytu būdu.

4. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos Prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant Prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus Prekės priklausinius. Jeigu Prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti Prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už Prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

5. Šių Taisyklių 3. punkte numatyta teise gali pasinaudoti tik tas Pirkėjas, kuris pagal teisės aktus yra laikomas vartotoju, t. y. fizinis asmuo, kuris pareiškia savo valią pirkti, perka ir naudoja prekę asmeniniams, šeimos, namų ūkio poreikiams, nesusijusiems su verslu ar profesija, tenkinti.

6. Netinkamos kokybės Prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir Prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

7. Prekės Pardavėjui gali būti perduodamos (grąžinamos):
7.1. jeigu Prekes Pirkėjas atsiėmė Vaistinėje, Prekės grąžinamos toje pačioje Vaistinėje;

8. Taisyklėse nustatytais Prekių grąžinimo atvejais už Prekes sumokėtus pinigus Pardavėjas grąžina Pirkėjui per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Prekių gražinimo dienos, pervesdamas pinigus į mokėtojo už Prekes banko sąskaitą, prieš tai išskaičiavęs iš Pirkėjui grąžintinos sumos Taisyklių 6.2 punkte nurodytus komisinius mokesčius ir Taisyklių 6.3 punkte arba 6.9 punkte nurodytą Prekių pristatymo mokestį. 6.2, 6.3, 6.4 taisyklių punktus rasite jums atsiųstuose taisyklėse vykdant registraciją.

X
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę