AGOVIRAX NOSIES PURŠKALAS 20 ML

19.98

AGOVIRAX (jota-karageninas) – stabdo ūmines virusines kvėpavimo takų infekcijas sukeliančių virusų dauginimąsi, neleisdamas virusams prisijungti prie ląstelių. AGOVIRAX skirtas virusinių kvėpavimo takų infekcijų, tame tarpe gripo, profilaktikai ir pagalbiniam gydymui. Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų. Gali vartoti nėščiosios ir maitinančios krūtimi. AGOVIRAX sudėtyje nėra konservantų. Sterilus filtras užtikrina tirpalo sterilumą net po kartotinio naudojimo. AGOVIRAX nepasižymi paburkimą mažinančiu poveikiu.

Turime

Aprašymas

Agovirax nosies purškalas 20ml

AGOVIRAX (jota-karageninas) – stabdo ūmines virusines kvėpavimo takų infekcijas sukeliančių virusų dauginimąsi, neleisdamas virusams prisijungti prie ląstelių. AGOVIRAX skirtas virusinių kvėpavimo takų infekcijų, tame tarpe gripo, profilaktikai ir pagalbiniam gydymui. Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 1 metų. Gali vartoti nėščiosios ir maitinančios krūtimi. AGOVIRAX sudėtyje nėra konservantų. Sterilus filtras užtikrina tirpalo sterilumą net po kartotinio naudojimo. AGOVIRAX nepasižymi paburkimą mažinančiu poveikiu.

Klinikiniais tyrimais patvirtintos terapinės indikacijos – kam naudojamas AGOVIRAX?

AGOVIRAX gali sutrumpinti virusinių kvėpavimo takų infekcijų trukmę ir palengvinti peršalimo simptomus. AGOVIRAX gali užkirsti kelią naujoms infekcijoms ir virusų sukeliamo peršalimo simptomų atsinaujinimui. AGOVIRAX gali būti naudojamas kaip profilaktinė ar nuolatinė priemonė nosies gleivinei drėkinti, bei visų nusiskundimų, atsirandančių dėl sausos ir sudirgintos nosies gleivinės, profilaktikai ir palaikomajam gydymui.

Kokiomis savybėmis pasižymi nosies gleivinės purškalas AGOVIRAX?

Peršalimo ir į gripą panašias ligas sukeliantys virusai (rinovirusai, koronavirusai, adenovirusai ir kt.) dažniausiai patenka pro nosį. Patekę į nosį virusai gali prisitvirtinti gleivinės paviršiuje ir užkrėsti gleivinės ląsteles, kuriose jie dauginasi ir plinta. Dėl šios priežasties pasireiškia peršalimui būdingi simptomai, tokie kaip nosies užgulimas, gerklės ir (arba) galvos skausmas, kosulys ir t.t. AGOVIRAX sudėtyje esantis jota-karageninas suformuoja nuo peršalimo virusų saugantį barjerą. Jis nespecifiškai apgaubia peršalimą sukeliančius virusus ir neleidžia jiems prisitvirtinti prie gleivinės. Taip sumažinamas kvėpavimo takus pažeidžiančių virusų dauginimasis ir plitimas.

Sausas ir užterštas oras džiovina nosies gleivinę. Nosis gali atlikti savo filtruojamąją funkciją tik tuomet, kai nosies gleivinė pakankamai drėgna. Tinkamas drėkinimas gali apsaugoti nuo virusų sukeliamų peršalimo ir į gripą panašių ligų. Agovirax suformuoja drėkinamąją apsauginę plėvelę nosies gleivinės paviršiuje. Jota-karagenino dėka,  plėvelė išlieka ilgesnį laiką ir palaiko natūralias, nuo virusų saugančias gynybines organizmo funkcijas.

Kada nosies purškalo AGOVIRAX negalima naudoti?
Jeigu esate alergiškas(-a) kuriai nors iš sudedamųjų medžiagų.

Galimas šalutinis AGOVIRAX poveikis
Šiuo metu nėra žinoma apie jokį kitą šalutinį poveikį, išskyrus labai retus alergijos atvejus. Žinomų sąveikų nėra. Sąveika su kitais produktais nėra ištirta.

Specialios atsargumo priemonės, siekiant užtikrinti Agovirax saugų naudojimą
AGOVIRAX yra vietinio poveikio priemonė. Nosies gleivinės ląstelės neabsorbuoja Carragelose®. AGOVIRAX galima naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.
Jeigu simptomai nepraeina, būtina pasitarti su gydytoju.
Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje!

Papildoma informacija
AGOVIRAX gali būti naudojamas ilgesnį laiką. Nėra pripratimo ar perdozavimo rizikos. AGOVIRAX yra kliniškai ištirta medicinos priemonė. AGOVIRAX sudėtyje nėra skausmą malšinančių medžiagų, konservantų, gyvūninės kilmės medžiagų ar šiltnamio efektą sukeliančių dujų. AGOVIRAX sudėtyje nėra laktozės ir glitimo, jį gali vartoti diabetu sergantys žmonės ir veganai.

Agovirax nosies purškalo pakuotės dydis
20 ml buteliukas su purškiamąja pompa; 1 įpurškimas = 0,14 ml tirpalo (iš viso 142 įpurškimai).
Dėl specialios filtrų sistemos tirpalas išlieka sterilus net po kartotinio naudojimo. AGOVIRAX tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.
Laikymo sąlygos: Laikyti 5 oC – 30 oC temperatūroje. Saugoti nuo šviesos.

Agovirax nosies gleivinės purškalo sudėtis

AGOVIRAX – tai skaidrus, bespalvis, klampus ir bekvapis skystis. 1 ml tirpalo yra 1,2 mg jota-karagenino (Carragelose®), 0,4 mg kapa-karagenino, natrio chlorido ir išgryninto vandens.

Nosies purškalo Agovirax gamintojas

Hälsa Pharma GmbH
Maria-Goeppert-Straße 5, D-23562 Lübeck
https://agovirax.com/lt/agovirax/

Vartojimas

Pasireiškus pirmiesiems į gripą panašios infekcijos požymiams (pvz., gerklės skausmas, dilgčiojimas, sloga ar kt.), purkšti po vieną kartą į kiekvieną nosies landą bent 3 kartus per parą. Gydymą pradėti kuo anksčiau, vos pastebėjus pirmuosius peršalimo simptomams, ir tęsti, kol palengvės. Pasireiškus karščiavimui arba jeigu per 1 savaitę nepagerėja, kreiptis į gydytoją. Sausai nosies gleivinei drėkinti purkšti keletą kartų per parą pagal poreikį. • Nuimti apsauginį dangtelį ir, jeigu reikia, paspausti keletą kartų, kol išsipurkš standartinis tirpalo kiekis. AGOVIRAX yra paruoštas naudoti. • Kad nesusižeisti, purkštuką į kiekvieną nosies landą kišti atsargiai! Purškiant buteliuką laikyti stačią. • Po naudojimo ant purkštuko uždėti apsauginį dangtelį.