Bioguto Omega-3 Premium (ArcticMed) žuvų taukai 300ml (Citrinų sk.)

46.48

Išskirtinės kokybės žuvų taukai su alyvuogių aliejumi.

Maisto papildas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

 

Neturime

Produkto kodas: 10101000 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Citrinų skonio Bioguto Omega-3 Premium (ArcticMed) žuvų taukai 300ml.
 • Net 2300 mg/10 ml omega-3 riebiųjų rūgščių.
 • Gerai pasisavinama, nes omega-3 yra natūraliai gamtoje randamos trigliceridų formos.
 • Jį suteikia ekologiškas citrinų eterinis aliejus, neturintis pektinų, todėl tinka vartoti citrusiniams vaisiams alergiškiems žmonėms (visada pirmiausia rekomenduojame pabandyti ant odos).
 • Žuvų taukai gaminami iš smulkių laukinių žuvų, sugaunamų tvarios žvejybos metu. Taip daromas mažesni poveikis aplinkai ir saugomi jūros ištekliai. Tai patvirtina turimas „Jūros draugo“ sertifikatas (Friend of the Sea (FOS)).
 • Stikliniame butelyje. Stiklas yra inertiška medžiaga, todėl laikymo metu jokios medžiagos iš jo negali pereiti į produktą ir pakenkti kokybei. Stiklas gali būti perdirbamas ir panaudojamas begalę kartų.
 • Tinka nėščioms ir maitinančioms
 • Tinka kūdikiams ir vaikams
 • Be GMO
 • Laukiniuose vandenyse sužvejotų smulkių žuvų (sardinių, ančiuvių ir skumbrių) taukai. Kilmės šalis: Islandija
 • Šalto spaudimo ypač tyras alyvuogių aliejus.
 • Natūralūs tokoferoliai.
 • Natūrali citrinų kvapioji medžiaga.
Sudėtis:
 • Laukiniuose vandenyse sužvejotų smulkių žuvų (sardinių, ančiuvių ir skumbrių) taukai. Kilmės šalis: Islandija

Žuvų taukai gaunami iš pietų Atlante bei prie Čilės ir Peru krantų sužvejotų sardinių, ančiuvių ir skumbrių. Iš jų, panaudojant visą žuvį, neapdoroti žuvų taukai gaminami jau per pirmą parą po žuvies pagavimo. Paskui keliauja į gamyklą Islandijoje, kurioje išvalomi, išgryninami ir paruošiami Bioguto Omega-3 Premium (ArcticMed) gamybai.

Smulkių žuvų gyvenimo ciklas yra gana trumpas, todėl jos yra atsparesnės intensyviai žvejybai ir daromas mažesnis poveikis aplinkai. Be to, jos įsikūrę ant žemesnio mitybos grandinės laiptelio nei, pavyzdžiui, lašišos ar kitos stambios žuvys, ir sukaupia mažiau teršalų. Bioguto Omega-3 Premium (ArcticMed) sudėtyje esantys žuvų taukai turi „Jūros draugo“ (Friend of the sea (FOS)) sertifikatą, įrodantį, kad produktas yra tvarus ir jį vartodami prisidedate prie gamtos išsaugojimo.

Bioguto Omega-3 Premium (ArcticMed) sudėtyje esantys žuvų taukai yra stabilūs, išvalyti nuo sunkiųjų metalų, ftalatų (plastiko minkštiklių) ir atitinka visus EU žuvų taukams keliamus švarumo ir grynumo reikalavimus. Labai svarbu paminėti, kad sudėtyje nėra žuvies baltymų, todėl jie tinka ir žuviai alergiškiems žmonėms (visada rekomenduojame pabandyti ant odos prieš juos geriant), o riebiosios rūgštys yra natūralios ir lengvai pasisavinamos trigliceridų formos.

 • Šalto spaudimo ypač tyras alyvuogių aliejus. Kilmės šalis: Ispanija.

Aliejus išgaunama iš Picual veislės alyvuogių. Jos auginamos maždaug 900-1000 m. virš jūros lygio. Tokiame aukštyje nesiveisia alyvmedžius puolantys parazitai, todėl alyvuogės auga nenaudojant jokių pesticidų. Prasidėjus derliaus nuėmimo sezonui, šiam aliejui alyvuogės renkamos tik kelias pirmas dienas, rytais ir spaudžiamos praėjus ne daugiau kaip 4 valandoms nuo nuskynimo. Kad aliejus būtų ypač turtingas polifenolių, šaltu vandeniu vėsinamas malūnas, kuriama spaudžiamas aliejus. Kuo žemesnė spaudžiamų alyvuogių temperatūra, tuo mažiau, bet kokybiškesnio aliejaus gaunama. Mūsų alyvuogių aliejus patikrintas laboratorijoje ir ypač turtingas polifenolių (≥500mg/kg), oleino rūgšties (omega-9) bei tokių bioaktyvių junginių kaip hidroksitirozolis ir oleokantalis. Poskonyje galite pajausti oleokantaliui būdingą dilgtelėjimą ir kylantį norą sukosėti.

Kodėl reikia alyvuogių aliejaus? Žuvys turi daugybę natūralių junginių, kurie apsaugo nesočiąsias riebiąsias rūgštis (omega-3 tarp jų) nuo oksidacijos. Tai įvairūs tirpūs vandenyje (pvz., vitaminas C) ir tirpūs riebaluos (pvz., tokoferoliai, karotenoidai, ubichinonai) antioksidantai bei fermentai. Žuvų taukų gryninimo ir valymo metu dauguma jų prarandama ir, siekiant išlaikyti nepažeistas omega-3, antioksidaciniai junginiai dedami papildomai. Dažniausiai tai būna tokoferoliai. Jie išlaiko stabilias nesočias riebiąsias rūgštis buteliuke, tačiau žmogaus organizme toli gražu neatstoja komplekso junginių, natūraliai randamų žuvyje. Tai viena iš priežasčių, kodėl klinikinių tyrimų rezultatai, kuriuose pacientai vartoja žuvį, kalba apie didesnę naudą sveikatai nei tyrimų su žuvų taukų papildais rezultatai. Bioguto Omega-3 Premium skiriasi nuo kitų rinkoje esančių žuvų taukų produktų, nes sudėtyje esantis išskirtinės kokybės polifenoliais turtingas alyvuogių aliejus apsaugo trapias omega-3 rūgštis, atkartodamas natūraliai žuvyje esančių antioksidacinių junginių veikimą. Jis saugo omega-3 nuo pažeidimo ne tik buteliuke, bet ir organizme, ir leidžia joms saugiai patekti į žmogaus ląsteles bei džiuginti savo nauda.

Būtent dėl šių priežasčių Bioguto Omega-3 Premium (ArcticMed) yra toks efektyvus, kad vos per 100 dienų kasdienio vartojimo padeda atstatyti omega-6:omega-3 santykį organizme.

 • Natūralūs tokoferoliai. Kilmės šalis: Ispanija

Natūralių tokoferolių mišinys (esantis alyvuogių aliejuje) naudojamas kaip antioksidantas.

 • Natūrali citrinų kvapioji medžiaga. Kilmės šalis: Italija

Ekologiškas citrinų aliejus naudojamas kaip kvapioji medžiaga. Jis išgaunamas tik iš citrinų žievelės, todėl neturi pektinų ir yra tinkamas žmonėms, alergiškiems citrusiniams vaisiams (visada rekomenduojame pabandyti ant odos prieš geriant).

Vartojimas:

Rekomenduojama vidutinė paros norma vaikams ir suaugusiems yra 0,15 ml/kg. Apie 70 kg sveriančiam žmogui rekomenduojama per dieną suvartoti 10 ml. Tiek telpa į vidutinį valgomąjį šaukštą. Jei nuspręsite dozuoti šaukštu, patartume prieš tai pamatuoti, kiek mililitrų telpa jame.

Geriausia vartoti prieš pat valgį ar valgant. Galima bet kuriuo paros metu, bet patariame tuo pačiu laiku, kad susiformuotų įprotis.

Įspėjimas: Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei vartojate kraujo krešumą mažinančius vaistus, prieš vartojant omega-3 rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

Laikymas:

Neatidarytą butelį laikyti kambario temperatūroje, apsaugotoje nuo šviesos vietoje. Atidarytą laikyti šaldytuve ir suvartoti per 60 dienų. Žemesnėje nei 5⁰C temperatūroje produktas gali pasidaryti drumstas. Tai normalu ir neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas: Arctic Health AB, Švedija

Platintojas: MB „Pilnas šaukštas“

Metalo g. 3F, Utena Lietuva

Tel. +370 667 11 911

El. p. info@bioguto.lt