Atsiprašome, parduotuvė laikinai neveikia.

D-PEARLS 3200 NATŪRALUS VITAMINAS D 80 MCG KAPSULĖS, N80

21.46

Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Aprašymas

D-PEARLS 3200 NATŪRALUS VITAMINAS D 80 MCG KAPSULĖS, N80

Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų, dantų ir raumenų būklę. Jis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Vitaminas D gaminasi odoje veikiant UV spinduliams. Organizmo sugebėjimas sintetinti vitaminą D su amžiumi mažėja, be to, jo sintezę slopina saulės stygius ir drabužiai, neleidžiantys prasiskverbti saulės spinduliams.

Galite rasti įvairių D vitamino papildų rūšių vaistinėje ir internete, tačiau yra keletas priežasčių, kodėl rinktis D-Pearls yra geriausia mintis:

  • dėl formulės aliejaus pagrindu organizmas lengviau jį absorbuoja, kadangi vitaminas D yra lipiduose tirpstanti medžiaga;
  • kapsulės yra mažytės ir lengvai nuryjamos arba sukramtomos, todėl jas gali vartoti net ir tie žmonės, kuriems sunku nuryti, taip pat ir vaikai. Malonaus alyvuogių aliejaus skonio;
  • kapsulėse yra didelė vitamino D dozė, todėl Jums užteks vos vienos kapsulės per dieną;
  • D-Pearls gaminami Danijoje pagal cGMP (dabartinę geros gamybos praktiką) ir medicinos vaistų gamybos gaires.

Sudėtis: Alyvuogių aliejus. Kapsulės apvalkalas: želatina. Drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis. Išgrynintas vanduo. Vitaminas cholekalciferolis. Dažiklis: amoniakinė karamelė.