ECOCILLIN ORAL KAPSULĖS, N15

16.33

  • Sukuria apsauginį barjerą nuo patogenų
  • Atstato normalią makšties mikroflorą
  • Skatina vaginozės ir vaginito simptomų išnykimą

Neturime

Produkto kodas: 189437 Kategorijos: ,

Aprašymas

ECOCILLIN ORAL

Medicinos priemonė

Lactobacillus plantarum P 17630

Lactobacillus paracasei I 1688

Lactobacillus salivarius I 1794

 

Sukuria apsauginį barjerą nuo patogenų

Atstato normalią makšties mikroflorą

Skatina vaginozės ir vaginito simptomų išnykimą

Didelis kiekis mikroorganizmų, taip vadinamų “žmogaus mikrobiotų”, gyvena žmogaus organizme. Didesnė dalis mikroorganizmų paplitę virškinimo trakte ir urogenitalinėje sistemoje ir yra glaudžiai tarpusavyje susiję. Nustatyta, kad subalansuota žarnyno aplinka įtakoja normalią makšties mikroflorą.

Fiziologiškai mikrobiota palaiko joje esančių mikroorganizmų, tarp kurių pieno rūgšties bakterijų, pusiausvyrą, arba homeostazę, todėl neatsiranda patologinių pokyčių.

Dėl įvairių veiksnių, pavyzdžiui, antibiotikų vartojimo, hormoninių pokyčių ir kai kurių veiksnių, susijusių su gyvenimo būdu (pvz. nesubalansuotas ir/arba neteisingas maitinimasis, ir pan.), ši pusiausvyra gali sutrikti ir sumažėti laktobakterijų kiekis, sudarant palankias sąlygas vystytis patogeniniams mikroorganizmams.

Todėl yra svarbu palaikyti optimalų laktobakterijų kiekį, kadangi jos sukuria apsauginį barjerą ir išlaiko fiziologinį pH, ir tokiu būdu apsaugo gleivines.

ECOCILLIN ORAL yra medicinos priemonė sudaryta iš 5 milijardų probiotinių pieno rūgšties bakterijų mišinio (Lactobacillus plantarum P 17630, Lactobacillus paracasei I 1688, Lactobacillus salivarius I 1794), kurios natūraliai randamos žmogaus aplinkoje ir sugeba prisitvirtinti prie gleivinių bei atstatyti normalią žarnyno ir makšties pusiausvyrą.

Tokių makšties infekcijų, kaip mikozė ir bakterinė vaginozė, atveju, taip pat ir pakartotinos infekcijos atveju, ECOCILLIN ORAL vartojimas padeda neutralizuoti patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi jame esančių laktobakterijų dėka.

Laktobakterijos, pasiskirstydamos ant makšties gleivinės, suformuoja ploną sluoksnį (bioplėveles), kuris apsaugo nuo kitų patogeninių mikroorganizmų antpuolio ir skatina vaginozės ir vaginito simptomų (pavyzdžiui, nemalonaus makšties kvapo, paraudimo, niežulio, skausmo pojūčio) išnykimą ir užkerta kelią galimoms pasikartojančioms infekcijoms.

Laktobakterijos, esančios ECOCILLIN ORAL, prisitvirtina prie gleivinės ir tokiu būdu palaiko rūgščią makšties aplinką, kuri padeda atkurti makšties fiziologinį pH, paprastai pakitusį dėl patogeninių mikroorganizmų.

ECOCILLIN ORAL pateikiamas augalinės kilmės geriamosiose kapsulėse.

Vartojimas:  Vartoti po vieną kapsulę per dieną, rekomenduojama ne valgio metu, ne trumpiau kaip 15 dienų iš eilės.

Sudėtis: kukurūzų krakmolas, maltodestrinai, pieno rūgšties probiotikų mišinys (L. plantarum P17630, L. paracasei I 1688, L. salivarius I 1794, kukurūzų krakmolas, pienas), magnio stearatas, silicio dioksidas. Kapsulės kiautas: hipromeliozė, titano dioksidas (E 171).

Įspėjimai:

VARTOTI TIK PER BURNĄ.  Nedėti į makštį.

Kad nepažeisti kapsulės ištraukiant ją iš lizdinės plokštelės, rekomenduojama spausti kapsulės galus (o ne per vidurį).

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje

Nėra ypatingų šalutinio poveikio veiksnių vartojant šį produktą.

Jei esate alergiškas bet kuriai iš sudedamųjų medžiagų, nenaudokite šio produkto.

Neatskirkite lizdinės plokštelės nuo gamintojo pakuotės.

Laikymo sąlygos: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25° C. Ant pakuotės nurodytas galiojimo laikas galioja laikantis laikymo sąlygų, nepažeidus pakuotės.

Vartojimas

Vartoti po vieną kapsulę per dieną, rekomenduojama ne valgio metu, ne trumpiau kaip 15 dienų iš eilės.