Atsiprašome, parduotuvė laikinai neveikia.

GASTROVAL KIETOSIOS KAPSULĖS, N15

5.02

Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Produkto kodas: 158371 Kategorijos: ,

Aprašymas

GASTROVAL KIETOSIOS KAPSULĖS, N15

Maisto papildas

Originalus, net 7 fermentų ir augalinių ekstraktų derinys užtikrina patikimą pagalbą virškinimui. Sudėtyje esančiame virškinimo fermentų komplekse Natenzym D yra amilazės, celiulazės, laktazės, proteazės, pektinazės, gliukoamilazės, lipazės, kurie sustiprinti augaliniais ekstraktais:

  • geltonasis gencijonas tradiciškai vartojamas virškinimui palengvinti,
  • tikrasis margainis padeda palaikyti kepenų veiklą,
  • paprastoji kiaulpienė padeda palaikyti virškinamojo trakto veiklą.

Gastroval – Nr.1* pagalba virškinimui ir kepenims. Augalinės kilmės.

*Gastroval yra populiariausi maisto papildai virškinimui ir kepenims Lietuvoje, remiantis 2018 m. Softdent pardavimų duomenimis.

Sudėtis: Natenzym® D (fermentų kompleksas, kuriame yra amilazės, celiulazės, laktazės, proteazės, pektinazės, gliukoamilazės, lipazės), kapsulės apvalkalas želatina, kukurūzų krakmolas, tirštiklis gumiarabikas, geltonųjų gencijonų (Gentiana lutea) šaknų milteliai, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale) šaknų milteliai, tikrųjų margainių (Silybum marianum) sausasis sėklų ekstraktas (80% silimarino), lipnumą reguliuojanti medžiaga – riebalų rūgščių magnio druskos.

Vartojimas: Rekomenduojama suaugusiems žmonėms gerti ne daugiau kaip 2 kapsules per dieną valgio metu. Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Gamintojas: Valentis

Platintojas: UAB “Valentis Pharma”

Vartojimas

Rekomenduojama suaugusiems žmonėms gerti ne daugiau kaip 2 kapsules per dieną valgio metu. Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.