Bioguto Magnio bisglicinatas 60 kaps.

21.00

Magnio bisglicinatas – labai gerai pasisavinama magnio forma.

Maisto papildas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Turime

Aprašymas

Bioguto Magnio bisglicinatas 100 mg N60

MAGNIO BISGLICINATAS

Magnio bisglicinatas dar kitaip gali būti vadinamas magnio glicinatu arba magnio glicinato chelatu. Chelatos graikiškai reiškia žnyples. Tad magnio bisglicinatą sudaro savotiškomis žnyplėmis iš dviejų glicino molekulių apsuptas magnis. Ši struktūra yra ypatinga ir skiriasi nuo kitų magnio formų tuo, kad tirpale ji nesuskyla į jonus.

Kodėl joninė forma svarbu?

Pirmiausiai dėl to, kad joninės formos magnis pats yra labai linkęs reaguoti su įvairiomis medžiagomis ir jo pasisavinimui gali trukdyti kiti maiste esantys junginiai, kaip fosfatai, fitatai (grūduose, sojų pupelėse, ankštininiuose produktuose ir kt.), taninai (kava, kakava, arbata ir kt.) ir kt., su kuriais reaguodamas magnis sudaro netirpias druskas ir yra pašalinamas iš organizmo nespėjus jam patekti į ląsteles. Joninės formos magnis konkuruoja su kitų metalų jonais dėl tų pačių pernašos sistemų, todėl esant didelei kitų metalų jonų koncentracijai žarnyne (pvz., kalcio), magnio patekimas į ląsteles gali pasunkėti. Taip pat yra galimas ir atvirkščias variantas: jei žarnyne, lyginant su kitais metalų jonais, magnio yra labai daug, jis gali trikdyti kitų elementų pasisavinimą.

Kuo geresnė yra bisglicinato forma?

Nors magnio bisglicinatas yra labai gerai tirpus vandenyje, tačiau ištirpęs nesuskyla į jonus ir jo pasisavinimui nereikalingi įprastų jonų absorbcijoje dalyvaujantys mechanizmai. Magnio bisglicinatas į ląsteles patenka kitu keliu, savotišku VIP būdu, per dipeptidų kanalus. Jų beje, žarnyne yra gerokai daugiau nei kitų įprastų joninės formos metalų pernašos sistemų. Dėl šios priežasties magnio bisglicinatas greitai ir gerai pasisavinamas, pats netrukdo kitų metalų jonų pasisavinimui ir jo absorbcijai kitų metalų jonai taip pat netrukdo. Dar labai svarbu yra tai, kad tokia chelatinė magnio forma sumažina paties magnio toksiškumą ir keliamą žarnyno dirginimą.

Kuo svarbus glicinas?

Magnio bisglicinato struktūroje yra dvi glicino molekulės. Glicinas – tai viena iš dvidešimties amino rūgščių, dažniausiai sutinkamų baltymuose. Tai pati paprasčiausia amino rūgštis, būtina baltymų sintezei ir ją organizmas geba sintetinti pats. Glicino yra ir mūsų maiste: mėsoje, žuvyje, pieno produktuose, ankštinėse daržovėse.

Glicinas svarbus ne tik kaip baltymų statybinė medžiaga. Jis atlieka daugybę įvairių funkcijų: didina jautrumą insulinui, reguliuoja imunitetą, atlieka signalo pernešėjo funkciją smegenyse, gerina virškinimo trakto veiklą, mažina oksidacinį stresą ir kt. Pastebėta, kad glicinas gali pagerinti miego kokybę, nes padeda greičiau užmigti ir skatina gilesnį, ramesnį miegą.

Magnis padeda palaikyti normalią:

 • energijos apykaitą;
 • nervų sistemos veiklą
 • raumenų funkciją ir baltymų sintezę;
 • kaulų ir dantų būklę;
 • psichologinę funkciją.

Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

MAGNIO BISGLICINATAS:
 • LABAI GERAS PASISAVINIMAS
 • NEDIRGINA VIRŠKINIMO TRAKTO
 • GALIMAS MIEGĄ GERINANTIS POVEIKIS
 • BE KONSERVANTŲ
 • BE GMO.
 • TINKA VEGETARAMS IR VEGANAMS
 • TINKA NĖŠČIOMS IR MAITINANČIOMS
 • TINKA VAIKAMS
MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2-OSE KAPSULĖSE YRA RMV*
Magnio (iš magnio bisglicinato) 200 mg 54,4%

RMV* – referencinė maistinė vertė (rekomenduojama paros norma).

Sudėtyje yra:
 • RYŽIŲ LUKŠTŲ EKSTRAKTAS  kaip lipnumą reguliuojančios medžiagos.
 • HIPROMELIOZĖ kaip kapsulės apvalkalas.
 • YRA CITRINOS RŪGŠTIES PĖDSAKŲ
Vartojimas:
2 kapsulės per dieną su maistu, užsigeriant vandeniu. Rekomenduojame gerti vakare. Dėl kitokio vartojimo kiekio rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku. BIOGUTO Magnio bisglicinatą rekomenduojame vartoti kartu su maistu, vakare, nes dėl sudėtyje esančios amino rūgšties glicino gali atsirasti raminantis ar migdantis poveikis. Esant poreikiui, kapsules galima ardyti ir jų turinį ištirpinti vandenyje ar sumaišyti su maistu.

LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

ĮSPĖJIMAS Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Gamintojas:

Pagaminta ES pagal MB „Pilnas šaukštas“ užsakymą

Adresas: Metalo g. 3F, Utena, Lietuva,

Tel. +370667 11911 El. p. info@bioguto.lt