GARMASTAN TEPALAS, 20G

5.60

Natūraliai krūtų priežiūrai ir apsaugai nuo jų uždegimo.

Neturime

Aprašymas

Garmastan tepalas

Natūraliai krūtų priežiūrai ir apsaugai nuo jų uždegimo.

Sudėtis: Garmastan tepalo 100 g yra 0,05 g guajazuleno ir kitų medžiagų: cetilpiridinio chlorido, polietilenglikolio, vandens, sorbitolio ir natrio disulfito.

Garmastan tepalas tradiciškai vartojamas moters krūtims prižiūrėti ir apsaugoti jas nuo krūties uždegimo (mastito) žindant kūdikį.

Vartojimo būdas: Krūties spenelis ir spenelio laukelis padengiamas labai plonu tepalo sluoksniu vieną valandą prieš žindymą ir po kiekvieno žindymo arba dedamas tepalo kompresas (sterilus). Prieš žindymą Garmastan tepalo galima nenuplauti, kūdikis gerai čiulpia tokią krūtį: Garmastan tepalo kvapas ir skonis netrikdo naujagimiui čiulpti. Kad pieno išsiskyrimas nebūtų skausmingas, pirmosiomis dienomis rekomenduojama visą krūties paviršių ištepti Garmastan tepalu ir apkloti šiltu rankšluosčiu, ypač vakare. Vieną kartą per dieną drungnu vandeniu nuplauti likusį tepalą ir vėl plonu sluoksniu užtepti Garmastan.

Tepalas aukštesnėje temperatūroje suskystėja, todėl geriau prasiskverbia pro odą, poveikis nesusilpnėja. Tepalo, kurio praėjęs ant pakuotės nurodytas galiojimo laikas, nevartoti.

Kontraindikacijos ir sąveika su kitais vaistais: Iki šiol nežinoma. Labai retai , kai yra ypatingas polinkis, gali būti padidėjusio jautrumo reakcijų.

Naudinga informacija: Guajazalenas gaunamas iš guajos medžio, augančio Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Tai natūralus uždegimą slopinantis eterinis aliejus, kuris ilgai buvo vartojamas amerikiečių liaudies medicinoje odos žaizdoms gydyti.

Garmastan tepalas:

– spenelį suminkština ir apsaugo nuo įtrūkimų.

– nuramina labai įtemptą krūtį bei slopina jau esantį jos uždegimą.

– jame nėra cukraus, todėl netrukdo formuotis jūsų kūdikio dantims.

– neveikia kūdikio apetito.

– aukštesnėje temperatūroje tepalas skystėja, todėl yra labai ekonomiškas ir lengvai pasiskirsto ant jautrios krūties

– yra neutralaus kvapo, be riebalų, lengvai nuplaunamas nuo kūno ir nuo drabužių.

Gamintojas: PROTINA Pharm. GmbH

Vartojimas

Krūties spenelis ir spenelio laukelis padengiamas labai plonu tepalo sluoksniu vieną valandą prieš žindymą ir po kiekvieno žindymo arba dedamas tepalo kompresas (sterilus). Prieš žindymą Garmastan tepalo galima nenuplauti, kūdikis gerai čiulpia tokią krūtį: Garmastan tepalo kvapas ir skonis netrikdo naujagimiui čiulpti. Kad pieno išsiskyrimas nebūtų skausmingas, pirmosiomis dienomis rekomenduojama visą krūties paviršių ištepti Garmastan tepalu ir apkloti šiltu rankšluosčiu, ypač vakare. Vieną kartą per dieną drungnu vandeniu nuplauti likusį tepalą ir vėl plonu sluoksniu užtepti Garmastan.