MEDISTUS ANTIVIRUS ČIULPIAMOS TABLETĖS, N10

8.10

Maisto papildai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Turime

Aprašymas

Natūrali sveikatos apsauga esant padidėjusiai infekcijos rizikai.

Reguliarus Medistus® Antivirus pastilių vartojimas, esant padidėjusiai oru plintančių infekcijų rizikai, palaiko apsaugą nuo virusinės ir bakterinės kilmės kvėpavimo takų infekcijų, sukuria fizinį apsauginį barjerą burnos ir ryklės gleivinėje. Veikliosios medžiagos esančios Kistosyn® 200 ekstrakte padengia burnos ir gerklės gleivinės membranų paviršių ir yra tarsi fizinis apsauginis barjeras. Tai padeda atsikratyti virusų ir bakterijų prieš jiems patenkant į organizmą. Kistosyn® 200 veikliųjų medžiagų komplekso sudėtyje yra tik natūralios, augalinės kilmės medžiagos.

Paskirtis. Medistus® Antivirus sukurdamas fizinį apsauginį barjerą ryklės gleivinėje, atlieka prevencinę bei apsauginę funkcijas, esant padidėjusiai virusinės ir bakterinės kilmės infekcijų rizikai. Palengvina kosulį ir sausą kosulį.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 pastilę kas 2 valandas, 3-6 pastilės per dieną. Jei vartojate per burną vartojamų vaistų, tarp vartojimų darykite 2 valandų pertrauką.

Sudedamosios dalys. Veikliosios sudedamosios dalys: Kistosyn® 200 ekstraktas. Kitos sudedamosios dalys: maltitolis, sorbitolis, išgrynintas vanduo, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, augalinis aliejus, stevijos ekstraktas, pipirmėčių aliejus.

Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, cukraus, glitimo ir laktozės.