DERMALEX BABY ECZEMA KREMAS NUO EGZEMOS VAIKAMS NUO 8 SAVAIČIŲ AMŽIAUS, 30 G

13.37

Gydomasis kremas nuo EGZEMOS kūdikiams ir vaikams nuo 8 savaičių amžiaus.

Neturime

Aprašymas

Dermalex Baby Eczema, 30g

Medicinos priemonė.

Gydomasis kremas nuo EGZEMOS kūdikiams ir vaikams nuo 8 savaičių amžiaus.

SUDĖTYJE NĖRA STEROIDŲ.

KLINIŠKAI PATVIRTINTAS VEIKSMINGUMAS.

Kliniškai patvirtintas gydyti lengvo ar vidutinio sunkumo atopinės egzemos simptomus kūdikiams ir vaikams, tokius kaip niežulį, paraudimą ir sudirgusią odą. Unikali formuluotė palaiko odos atkuriamąjį mechanizmą, skirtą sustiprinti ir atkurti odos barjerą, nuramina sudirgusią odą ir papildo drėgmės lygį. Lengvai įsigeria, neriebus.

Naudojimo instrukcija: Tepkite pažeistą vietą plonu kremo sluoksniu 2-3 kartus per parą, pirmiausiai įsitikinę, kad oda yra švari. Visada pakartotinai užtepkite kremo po maudymosi duše ar vonioje. Naudojimo pradžioje, kaip galimas šalutinis poveikis, gali pasireikšti lengvas gėlimo pojūtis. Tai yra normalu ir laikina. Tinka kasdieniniam naudojimui tol, kol išlieka simptomai. Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu jeigu:

  • priemonė bus naudojama kartu su kitais gydymais;
  • sunkūs, labai ūminės egzemos simptomai;
  • yra diskomforto jausmas arba nepageidaujama odos reakcija ;
  • simptomai nepalengvėjo po 4 gydymo savaičių.

Suvartoti per 6 mėnesius nuo atidarymo. Neišmeskite šios etiketės. Gydymo metu gali prireikti ją dar kartą perskaityti. Tik išoriniam naudojimui. Skirtas vienam pacientui. Nenaudokite ant sunkių atvirų žaizdų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Nenaudoti jei yra alergija bet kuriai sudedamajai daliai. Laikyti produktą atokiau nuo šilumos šaltinių, didelio šalčio arba tiesioginės saulės šviesos. Pasireiškus mažai tikėtinai nepageidaujamai odos reakcijai ar alergijai, nutraukite naudojimą. Prieš naudojimą visada nusiplaukite rankas. Nenaudokite intymioms vietoms. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, kruopščiai praplauti vandeniu. Visada naudokite kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.

Papildoma informacija: Šio produkto sudėtyje nėra steroidų (kortizono), parabenų, dirbtinių dažiklių ar kvepalų.

Platintojas: Richard Bittner AG Reisnerstraße 55-57, 1030 Viena, Austrija.

Naudojimas

Tepkite pažeistą vietą plonu kremo sluoksniu 2-3 kartus per parą, pirmiausiai įsitikinę, kad oda yra švari. Visada pakartotinai užtepkite kremo po maudymosi duše ar vonioje. Naudojimo pradžioje, kaip galimas šalutinis poveikis, gali pasireikšti lengvas gėlimo pojūtis. Tai yra normalu ir laikina. Tinka kasdieniniam naudojimui tol, kol išlieka simptomai. Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu jeigu:

  • priemonė bus naudojama kartu su kitais gydymais;
  • sunkūs, labai ūminės egzemos simptomai;
  • yra diskomforto jausmas arba nepageidaujama odos reakcija ;
  • simptomai nepalengvėjo po 4 gydymo savaičių.