REGENELACTIS N.20 pak.

28.31

Maisto papildas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

5 milijardai gyvybingųjų bakterijų
 Lakto ir bifido bakterijos + skaidulos

 

Turime

Produkto kodas: 209220 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

REGENELACTIS® – 5 milijardai gyvybingųjų bakterijų
Lakto ir bifido bakterijos + skaidulos
20 paketėlių po 2 g
Grynasis kiekis: 40 g

Viename REGENELACTÍS® paketėlyje yra net 5 milijardai gyvybingų gerųjų bakterijų. Šio produkto formulėje yra 4 sinergiškai veikiančios lakto ir bifido bakterijų padermės: Lactococcus lactis R1058,  Lactobacillus casei R0215, Lactobacillus helveticus R0052, Bifidobacterium bifidum R0071.

Visos šios bakterijų rūšys buvo pasirinktos dėl jų ypatingo atsparumo skrandžio rūgščiai ir tulžies druskoms (patvirtinta Rossell Institute atliktais klinikiniais tyrimais).

Kartu su gyvybingomis bakterijomis formulės sudėtyje yra ir skaidulinių medžiagų – bifidogeninį poveikį turinčių fruktooligosacharidų, išgautų iš cikorijos šaknų. Maistinės skaidulos sudaro palankias sąlygas gerųjų bakterijų mitybai žarnyne.

100% veganiškas
Be gliuteno
Be pridėtinių cukrų

Sudedamosios dalys:  fruktooligosacharidai (cikorijos šaknų inulinas), gyvybingosios bakterijos: Lactococcus lactis R1058,  Lactobacillus casei R0215, Lactobacillus helveticus R0052, Bifidobacterium bifidum R0071, užpildas maltodekstrinas.
Gali būti sojos ir pieno pėdsakų iš auginimo terpės.
Vartojimas. Suaugusiems ir vaikams nuo 1 metų amžiaus gerti po 1 paketėlį per dieną prieš maistą arba tarp valgymų. Kūdikiams nuo 0 iki 1 metų amžiaus – po ½ paketėlio. Tinka vartoti nėštumo ir laktacijos laikotarpiu.
Pirmas žingsnis: pripilkite pusę stiklinės kambario temperatūros vandens (nenaudokite šalto vandens).
Antras žingsnis: supilkite paketėlio turinį į stiklinę ir gerai išmaišykite su plastikine mentele (nenaudokite metalinių įrankių).
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo drėgmės, karščio ir tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: INTERSA LABS SL., Ispanija.

Atstovas Lietuvoje: MB „Merita Wellness“, Vilniaus g. 279, LT-76331 Šiauliai, tel. +370 699 77461, www.merita.lt